Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki
Symbol: 27E1N1800AE/00
868.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Zostaw telefon
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania: WLED
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.155 mm
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 40 ~ 60
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 140
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort, Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]: Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 98,5% (DCI-P3), 147,5% (sRGB), 120% (NTSC), 118% (Adobe RGB)
Pobór energii (podczas pracy): 27.24 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Klasa energetyczna: F
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, zasilający)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 492 x 220
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 365 x 54
Waga z podstawą (kg): 5.69
Waga bez podstawy (kg): 3.92
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Klasa energetyczna:
F
Wbudowane głośniki:
2 x 2W
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Technologia podświetlania:
WLED
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (8 bit + FRC)
Wielkość plamki:
0.155 mm
Kontrast statyczny:
Format obrazu:
16:9
Regulacja wysokości:
Tak - 100mm
Rozdzielczość maksymalna:
3840 x 2160
Waga bez podstawy (kg):
3.92
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, zasilający)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Pobór energii (podczas pracy):
27.24 W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
350 cd/m2
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Czas reakcji matrycy:
0.030 ms
Zakrzywiony ekran:
Nie
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Kensington Lock, Wyjście słuchawkowe
Waga z podstawą (kg):
5.69
Nasycenie kolorów:
118% (Adobe RGB), 120% (NTSC), 147,5% (sRGB), 98,5% (DCI-P3)
Normy spełniane przez monitor:
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W