Monitor LG 27BN55UP-B 68,6cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Czarny
Symbol: 27BN55UP-B
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Podświetlana podstawa Nie
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Przednia osłona Czarny
Kolor nóżek Czarny
Tryb wyłączenia 0,3 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Typ zasilacza Zewnętrzny
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy (max) 36 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 36 kWh
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 26 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Waga (bez podstawy) 4,4 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 240 mm
Szerokość (bez podstawy) 622,6 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 622,6 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 402,1 mm
Waga (z podstawą) 6 kg
Głębokość (bez podstawy) 45,8 mm
Wysokość (bez podstawy) 371 mm
Przewodowa sieć LAN Nie
Wi-Fi Nie
Głębokość opakowania 195 mm
Wysokość opakowania 537 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,6 kg
Szerokość opakowania 703 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Podstawa dołączona Tak
Przewody DisplayPort
Przewody Zasilanie
Długość kabla DisplayPort 1,8 m
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Przekątna ekranu 27"
Podświetlenie LED Nie
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ podświetlacza W-LED
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozmiar plamki 0,155 x 0,155 mm
Typ matrycy IPS
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,4 cm
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Twardość powierzchni 3H
Technologia wyświetlacza LCD
Ekran dotykowy Nie
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Contrast
Kąt widzenia w poziomie 178°
Ekran matowy Tak
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowany mikrofon Nie
Zakres kąta nachylenia -5 - 35°
Regulowana wysokość (max) 13 cm
OSD Tak
Obracany 0 - 335°
Regulacja wysokości Tak
Obrotowe Tak
HDCP Tak
Ilość DisplayPort 1
HDMI Tak
Wbudowany USB hub Nie
Wtyk słuchawek 3,5 mm
Wersja HDCP 2.2
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość portów HDMI 2
Wersja DisplayPort 1.4
System formatu sygnału cyfrowego Nieobsługiwany
Okres gwarancji 2 lat(a)
Szerokość 213mm
Długość 537mm
Wysokość 703mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
27"