Monitor LG 27" UltraGear 27G850A-B Nano IPS 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB
Symbol: 27G850A-B
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Zostaw telefon
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: Nano IPS
Technologia podświetlania: LED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.155 mm
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Kontrast statyczny: 2000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort, Wyjście słuchawkowe, USB 3.0 x 2, USB Type-B
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]: Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Klasa energetyczna: F
Wbudowany zasilacz: Nie
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, HDMI, DP, USB-A do USB-B
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614.7 x 581.8 x 249.1
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614.7 x 365.4 x 68.1
Waga z podstawą (kg): 9.40
Waga bez podstawy (kg): 5.20
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Podświetlenie LED RGB, Black Stabilizer, Crosshair, Dynamic Action Sync, Częstotliwość odświeżania ekranu: 480 Hz [FHD], 240 Hz [4K], HDR: HDR 10, Certyfikat Display HDR 600, Klasa energetyczna: F, G [HDR]
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Klasa energetyczna:
F
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Technologia podświetlania:
LED
Typ matrycy:
Nano IPS
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (10-bitowy)
Wielkość plamki:
0.155 mm
Kontrast statyczny:
Format obrazu:
16:9
Regulacja wysokości:
Tak - 110mm
Rozdzielczość maksymalna:
3840 x 2160 (4K UHD)
Waga bez podstawy (kg):
5.20
Wyposażenie dodatkowe:
Kabel zasilający, HDMI, DP, USB-A do USB-B
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
Tak
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowany zasilacz:
Nie
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
450 cd/m2
Touch:
Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-30° / +30°
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.0 x 2, USB Type-B, Wyjście słuchawkowe
Obsługa G-Sync:
Tak
Obsługa FreeSync:
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Waga z podstawą (kg):
9.40
Nasycenie kolorów:
99% (DCI-P3)
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W