-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor LED 24" Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 60,5cm (23.8") 1920x1080px Full HD Czarny
Symbol:
12NAGAT1EU
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 196804349824 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor nóżek | Czerwony |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 34 W |
| Pobór mocy | 14 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 539,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 207,6 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 4,6 cm |
| Waga (z podstawą) | 6 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 72,8 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,5 kg |
| Głębokość opakowania | 187 mm |
| Szerokość opakowania | 620 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23,5° |
| Kensington Lock | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -5 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Standard VESA | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zasilanie USB | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 1 |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 625mm |
| Wysokość | 195mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus
