-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor LCD 30"/DHI-LM30-E330CA DAHUA
Symbol:
100513681
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6923172579119 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25,8 kWh |
| Pobór mocy | 48 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 55 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Wysokość (bez podstawy) | 317,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 121,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 701,1 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Szerokość opakowania | 817 mm |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Głębokość opakowania | 248 mm |
| Przewody | DisplayPort |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 85% |
| Pokrycie Adobe RGB | 83% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 120% |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 30" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | LED |
| Typ HD | UltraWide Full HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1080 px |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Regulowana wysokość (max) | 11,5 cm |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Obracany | -25 - 25° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 817mm |
| Wysokość | 248mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
2560 x 1080 px
Przekątna ekranu:
30"
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
