Monitor LCD 27" LG 27G610A-B 68,6cm 2560x1440px Quad HD LCD Czarny
Symbol: 27G610A-B
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Przednia osłona Czarny
Kolor nóżek Czarny
Pobór mocy (max) 20 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb wyłączenia 0,3 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 29 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 20 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Pobór mocy 20 W
Wysokość urządzenia (z podstawą) 544,2 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 224,5 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 613,2 mm
Waga (bez podstawy) 3,5 kg
Głębokość (bez podstawy) 49,2 mm
Waga (z podstawą) 5,3 kg
Szerokość (bez podstawy) 613,2 mm
Wysokość (bez podstawy) 364,5 mm
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
AMD FreeSync Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryby inteligentne Energooszczędność
Głębokość opakowania 1400 mm
Waga wraz z opakowaniem 7,1 kg
Szerokość opakowania 865 mm
Wysokość opakowania 435 mm
Przewody Zasilanie
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Podstawa dołączona Tak
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kształt ekranu Płaski
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Quad HD
Rozmiar plamki 0,2331 x 0,2331 mm
Jasność wyświetlacza (typowa) 320 cd/m²
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Standard gamy kolorów sRGB
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Jasność wyświetlacza (szczytowa) 400 cd/m²
Technologia wyświetlacza LCD
Maksymalna częstotliwość odświeżania 200 Hz
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Ekran matowy Tak
Typ matrycy IPS
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,4 cm
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Technologia High Dynamic Range (HDR) DisplayHDR 400
Technologia High Dynamic Range (HDR) DisplayHDR 1000
Głębia kolorów 8 bit
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Regulowana wysokość (max) 11 cm
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100
Standard VESA Tak
Kąt obrotu wokół osi -30 - 30°
Oś obrotu Tak
Możliwość montażu na ścianie Tak
Ilość DisplayPort 1
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość portów HDMI 2
Wersja HDMI 2.0
Wyjścia słuchawkowe 3
HDMI Tak
Wyjście na słuchawki Tak
Licznik FPS Tak
Specyficzne technologie Black Stabilizer, Crosshair
Szerokość 860mm
Długość 140mm
Wysokość 435mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
2560 x 1440 px
Przekątna ekranu:
27"