-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor LCD 27"/DHI-LM27-E341A Dahua
Symbol:
DHI-LM27-E341A
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6939554937781 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Pobór mocy (max) | 32,6 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 25,8 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik natężenia | 4 A |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Szerokość ramki (bok) | 9,07 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 8,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614,3 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,3 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 57,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,97 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 861 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,83 kg |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Przewody | DisplayPort |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Quad HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95% |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 30000 h |
| Certyfikaty zgodności | Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 870mm |
| Wysokość | 460mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
2560 x 1440 px
Przekątna ekranu:
27"
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
