-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor JAPANNEXT 68,5 cm JN-IPS27WQHDR-C65W 16:9 HDMI/DP WQHD
Symbol:
559878
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4589511172759 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy (max) | 28 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 18 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 15 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 616 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 455 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 47 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDCP | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
2560 x 1440 px
Przekątna ekranu:
27"
