-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor JAPANNEXT 68,5 cm JN-I270UHD16FHD32 16:9 HDMI/DP FHD
Symbol:
560192
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4589511170991 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Pobór mocy (max) | 40 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 24 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 45 kWh |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 639 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 195 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 458 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,2 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| Szerokość opakowania | 679 mm |
| Głębokość opakowania | 188 mm |
| Wysokość opakowania | 438 mm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozmiar plamki | 0,151 x 0,151 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Paleta barw | 92% |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
27"
