-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor JAPANNEXT 60,5cm JN-I238FHD120F-HSP-BB 16:9 HDMI niebieski FHD
Symbol:
560180
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4589511175736 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor nóżek | Niebieski |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 27 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 36 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 19 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 14 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Waga (z podstawą) | 3,9 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 55 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 321 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 542 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 542 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 192 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 378 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Głębokość opakowania | 173 mm |
| Wysokość opakowania | 396 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,4 kg |
| Szerokość opakowania | 604 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,45 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 11,3 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | 0 - 30° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"
