-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor JAPANNEXT 54,6cm JN-IPS2152FHDR-C65W-FLD-T HDMI/DP Touch FHD
Symbol:
560211
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4589511167755 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 19 kWh |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 19 W |
| Pobór mocy (max) | 90 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 423 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 274 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 507 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,3 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,2 kg |
| Szerokość opakowania | 572 mm |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 55 cm |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,249 x 0,249 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 70° |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -30 - 30° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 19 cm |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
21,5"
