-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor JAPANNEXT 109,2cm JN-IPS430UHD60F 16:9 3x HDMI UHD
Symbol:
560198
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4589511188781 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 75 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 44 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 609 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 194 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 958 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,5 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 80% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 1028 mm |
| Wysokość opakowania | 632 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 109,2 cm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"
