-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor Iiyama ProLite TF5539AS-B1AG 55 PCAP IPS 4K
Symbol:
496243
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570123896 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor ramki | Black |
| Szerokość ramki (dół) | 3 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Szerokość ramki (bok) | 3 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 3 cm |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 139 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 78 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 744,8 mm |
| Szerokość produktu | 1274 mm |
| Głębokość produktu | 65,2 mm |
| Waga produktu | 39,6 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1274 mm |
| Wysokość produktu | 744,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 65,2 mm |
| Waga wyświetlacza | 39,6 kg |
| Szerokość wyświetlacza | 1274 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 744,8 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 65,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 39,6 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| HDCP | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Liczba języków OSD | 13 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 894 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 47,2 kg |
| Szerokość opakowania | 1428 mm |
| Pojemność opakowania | 47200 cm³ |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Multi-touch | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port DVI | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| RS-232C | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 121 cm |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 68 cm |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Producent procesora | ARM |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| System komputerowy | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 820mm |
| Wysokość | 510mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
54,6"
Dane producenta
iiyama
Poland
