-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor Iiyama ProLite TF5539AS-B1AG 55 PCAP IPS 4K
Symbol:
496243
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570123896 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ekran matowy | Tak |
| Szerokość ramki (bok) | 3 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 3 cm |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Szerokość ramki (góra) | 3 cm |
| Kolor ramki | Black |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 139 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 78 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Wysokość produktu | 744,8 mm |
| Głębokość produktu | 65,2 mm |
| Waga produktu | 39,6 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1274 mm |
| Szerokość produktu | 1274 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 65,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 744,8 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 65,2 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1274 mm |
| Waga wyświetlacza | 39,6 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 744,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 39,6 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| OSD | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| HDCP | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Liczba języków OSD | 13 |
| Wysokość opakowania | 894 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 47,2 kg |
| Szerokość opakowania | 1428 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Pojemność opakowania | 47200 cm³ |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Multi-touch | Tak |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| RS-232C | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 68 cm |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 121 cm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 435 cd/m² |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Producent procesora | ARM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| System komputerowy | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 820mm |
| Wysokość | 510mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
54,6"
Dane producenta
iiyama
Poland
