-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor Iiyama Display Public 65 TF6539AS-B1AG
Symbol:
496244
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570123902 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ekran matowy | Tak |
| Szerokość ramki (bok) | 3,15 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 3,15 cm |
| Kolor ramki | Black |
| Szerokość ramki (dół) | 3,15 cm |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy | 183 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 870 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Szerokość produktu | 1495 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1495 mm |
| Waga produktu | 53,7 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 66 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 870 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1495 mm |
| Waga (z podstawą) | 53,7 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 66 mm |
| Waga wyświetlacza | 53,7 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| HDCP | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| OSD | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Liczba języków OSD | 13 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Waga wraz z opakowaniem | 65 kg |
| Szerokość opakowania | 1650 mm |
| Głębokość opakowania | 194 mm |
| Wysokość opakowania | 1010 mm |
| Pojemność opakowania | 65000 cm³ |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przekątna ekranu | 64,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar plamki | 0,372 x 0,372 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163,9 cm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Multi-touch | Tak |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| RS-232C | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 142,8 cm |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 80,3 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 435 cd/m² |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Producent procesora | ARM |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| System komputerowy | Tak |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Szerokość | 970mm |
| Długość | 1630mm |
| Wysokość | 160mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
64,5"
Dane producenta
iiyama
Poland
