-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor Iiyama Display Public 65 TF6539AS-B1AG
Symbol:
496244
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570123902 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Ekran matowy | Tak |
| Kolor ramki | Black |
| Szerokość ramki (góra) | 3,15 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 3,15 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 3,15 cm |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 183 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga produktu | 53,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 870 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 66 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1495 mm |
| Szerokość produktu | 1495 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 66 mm |
| Waga (z podstawą) | 53,7 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 870 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1495 mm |
| Waga wyświetlacza | 53,7 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| HDCP | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Liczba języków OSD | 13 |
| Głębokość opakowania | 194 mm |
| Szerokość opakowania | 1650 mm |
| Wysokość opakowania | 1010 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 65 kg |
| Pojemność opakowania | 65000 cm³ |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,372 x 0,372 mm |
| Przekątna ekranu | 64,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163,9 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Multi-touch | Tak |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port USB | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| RS-232C | Tak |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 142,8 cm |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 80,3 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 435 cd/m² |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Producent procesora | ARM |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| System komputerowy | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Szerokość | 970mm |
| Długość | 1630mm |
| Wysokość | 160mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
64,5"
Dane producenta
iiyama
Poland
