Monitor EIZO FlexScan EV3240X-BK - 80 cm (31.5") - 3840 x 2160 pikseli - 4K Ultra HD - LED - 5 ms
Symbol: EV3240X-BK
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Kolor nóżek Czarny
Pozycjonowanie na rynku Biuro
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy w trybie czuwania 0,35 W
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 21 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy (max) 196 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 18 W
Waga (z podstawą) 9,4 kg
Szerokość (bez podstawy) 712 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 712 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 242 mm
Waga (bez podstawy) 6,7 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 622 mm
Głębokość (bez podstawy) 59 mm
Wysokość (bez podstawy) 415 mm
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 35 °C
Przewodowa sieć LAN Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
AMD FreeSync Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Podstawa dołączona Tak
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Przewody USB Type-C na USB Type-C
Przewody Prąd przemienny
Rozmiar obrazu (w poziomie) 69,7 cm
Typ matrycy IPS
Standard gamy kolorów sRGB
Rozmiar obrazu (w pionie) 39,2 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Technologia wyświetlacza LCD
Typ podświetlacza W-LED
Długość przekątnej ekranu (cm) 80 cm
Współczynnik kontrastu (typowy) 2000:1
Przekątna ekranu 31,5"
Natywna proporcja obrazu 16:9
Podświetlenie LED Tak
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1200 (WUXGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1600 x 1200 (UXGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 720 x 400
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1280 x 1024 (SXGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 800 x 600 (SVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1024 x 768 (XGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1680 x 1050 (WSXGA+)
Jasność wyświetlacza (typowa) 350 cd/m²
Rozmiar plamki 0,182 x 0,182 mm
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kształt ekranu Płaski
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Typ HD 4K Ultra HD
Częstotliwość odświeżania poziomego 31 - 135 kHz
Ekran dotykowy Nie
Częstotliwość odświeżania pionowego 29 - 61 Hz
Gęstość pikseli 140 ppi
Ekran matowy Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Ilość głośników 2
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Regulowana wysokość (max) 19,5 cm
Obrotowe Tak
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Francuska
Oś obrotu Tak
Funkcja Picture-in-Picture Tak
Kąt obrotu wokół osi 0 - 90°
Obracany -90 - 90°
Zakres kąta nachylenia -5 - 35°
Kensington Lock Tak
OSD Tak
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Interfejs do montażu panelu 100 x 100
Standard VESA Tak
Rodzaj portuUSB upstream USB Typu B
Rodzaj portuUSB upstream USB Type-C
Ilość portów upstream 2
Wtyk słuchawek 3,5 mm
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Liczba portów USB Typu-B (ilość) 1
Wbudowany pzełącznik KVM Tak
Ilość portów USB Typu A downstream 3
Wyjście na słuchawki Tak
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) 1
Ilość portów HDMI 2
HDMI Tak
Wyjścia słuchawkowe 2
Wersja HDCP 1.4/2.3
Ilość portów USB typu C downstream 1
Ilość DisplayPort 1
Zasilanie USB Tak
HDCP Tak
Wbudowany USB hub Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Maksymalne zasilanie USB 94 W
Głębia bitowa tabeli LUT 14
Certyfikaty zgodności CCC
Certyfikaty zgodności CB
Certyfikaty zgodności ICES
Certyfikaty zgodności VCCI
Certyfikaty zgodności CE
Certyfikaty zgodności cTUVus
Certyfikaty zgodności GS mark
Certyfikaty zgodności Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikaty zgodności PSE
Certyfikaty zgodności UKCA
Certyfikaty zgodności WEEE
Certyfikaty zgodności RCM
Certyfikaty zgodności RoHS
Certyfikaty zgodności Chiny RoHS
Okres gwarancji 5 lat(a)
Obraz po obrazie (PbP) Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Automatyczna kontrola jasności Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85285210
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) EPEAT Gold
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) TCO
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) EPEAT Climate +
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Szerokość 525mm
Długość 70mm
Wysokość 360mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
31,5"