-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor Dahua Technology LM22-J200 LED display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD Czarny
Symbol:
DHI-LM22-J200
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6939554966293 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 10,4 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 13,6 W |
| Wskaźnik natężenia | 2 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 10,4 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Wysokość (bez podstawy) | 294,1 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2,4 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 37,5 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,79 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 489,9 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Głębokość opakowania | 107 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,4 kg |
| Szerokość opakowania | 556 mm |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0,24795 x 0,24795 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 56 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,6 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26,8 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 50% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Zakres kąta nachylenia | -6 - 27° |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
21,5"
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
