-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor Acer B327QKB1b 37.5" 80cm 16:9 3840x2160 60Hz
Symbol:
557318
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711474337870 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 27 W |
| Pobór mocy (max) | 72 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 45 kWh |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 246 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 713,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 569,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,05 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 713,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 53,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 421,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,2 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Szerokość opakowania | 805 mm |
| Wysokość opakowania | 515 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | Acer Display Widget; Acer VisionCare 2.0; BlueLight Shield Pro |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 31,47 - 133,31 kHz |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 60 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,18 x 0,18 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Gęstość pikseli | 140 ppi |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 13,5 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 267mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 764mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
31,5"
Dane producenta
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com
