-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Moduł czytnika zbliżeniowego DS-KD-M Hikvision
Symbol:
DS-KD-M
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902887052675 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Powierzchnia |
| Typ produktu | Czytnik kart |
| Kompatybilność z marką | Hikvision |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga produktu | 160 g |
| Szerokość produktu | 98,5 mm |
| Głębokość produktu | 33,7 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 95 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 55 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 421 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 155mm |
Dane producenta
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
