-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Młotowiertkarka 18V SFMCH900M22 STANLEY
Symbol:
SFMCH900M22-QW
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5035048728536 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wbudowane światło | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 4 cm |
| Energia uderzenia | 2 J |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 3 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Wskaźnik nacisku | 5500 bpm |
| Ładowarka | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Akumulator | Tak |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 330mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Używaj środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne i rękawice.
• Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie używaj urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów.
