-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Młotowiertarka SDS+ 720W, walizka, 58G527 Graphite
Symbol:
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902062022097 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Wiercenie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Dłutowanie | Tak |
| Moc pobierana | 720 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Prędkość znamionowa | 1250 RPM |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,6 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Energia uderzenia | 2,8 J |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
