-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Mikrofon karaoke LED z głośnikiem bezprzewodowym OTL Minecraft Creeper
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5055371629737 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
OTL Minecraft
Mikrofon karaoke LED z głośnikiem bezprzewodowym
Mikrofon karaoke Minecraft to idealna propozycja dla dzieci, które kochają kultową grę i chcą przenieść jej klimat do realnego świata. Dzięki temu urządzeniu zabawa staje się jeszcze bardziej wciągająca. To urządzenie, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz.
Styl Creepera
Wygląd urządzenia to hołd dla świata Minecrafta. Zielone urządzenie ozdobione jest charakterystycznym obliczem Creepera, jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mobów w grze. Obudowy wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, co zwiększa pewność chwytu. Światła LED umieszczone na górze każdego z urządzeń dodatkowo wzmacnia ich atrakcyjność wizualną.
Zabawka, która wspiera ruch i wyobraźnię
Te słuchawki to coś więcej niż elektroniczny gadżet - to narzędzie do tworzenia własnych historii i rozwijania własych pasji i kreatywności. Urządzenie sprawdzają się doskonale podczas zabawy na podwórku, w lesie czy nawet w domu. To urządzenie jest jak zabawka, która zachęca do spokojnego odpoczynku po zabawie, dzięki czemu rodzice mogą odetchnąć.
Funkcjonalność dostosowana do dzieci
Projekt tego urządzenia karaoke uwzględnia potrzeby najmłodszych użytkowników. Ten mikrofon 2 W 1 posiada opcje stania sie głośnikiem bluetooth. Urządzenie posiada panel guzików które pozwalają na przełączanie się pomiędzy wieloma opcjami urządzenia. Głośnik łączy sie z łatwością z kazdym urządzeniem posiadającym Bluetooth np. iPady, tablety, smartphoney, telewizory i wiele więcej. To przemyślane rozwiązanie dla dzieci, które lubią niezależność i nowoczesne gadżety.
Dane Techniczne |
|
| Model | MC1240 |
| Typ | Mikrofon 2 w 1 |
| Bateria | Wbudowana Litowo-Jonowa 1200mAh |
| Czas działania na 1 ładowaniu | 4 h |
| Napięcie ładowania | DC 5V |
| Głośnik | Φ50mm |
| Impendencja | 32Ω at 1k hz |
| Częstotliwość | 40-18000 Hz |
| Ciśnienie akustycze | 96 dB 1 K Hz THD <1%</td> |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel ładujący USB |
