MONITOR PHILIPS LED 23,8" 241V8AW/00
Symbol: 241V8AW/00
419.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kolor produktu Biały
Pozycjonowanie na rynku Dom
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
Typ zasilacza Wewnętrzny
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 21,64 W
Waga (z podstawą) 2,87 kg
Waga (bez podstawy) 2,49 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 416 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 540 mm
Głębokość (bez podstawy) 51 mm
Wysokość (bez podstawy) 322 mm
Szerokość (bez podstawy) 540 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
AMD FreeSync Nie
NVIDIA G-SYNC Nie
Synchronizacja komponentowego wideo Sync-on-green (SOG)
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
System operacyjny Mac OS X Windows 11/10/8.1/8
Waga wraz z opakowaniem 4,22 kg
Szerokość opakowania 608 mm
Wysokość opakowania 415 mm
Głębokość opakowania 121 mm
Przewody HDMI
Przewody Prąd przemienny
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa dołączona Tak
Standard gamy kolorów sRGB
Przekątna ekranu 23,8"
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kąt widzenia w poziomie 178°
Sync-on-green (SOG) Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Zasięg skanowania (długość) 48 - 75 Hz
Typ matrycy IPS
Wskaźnik zamglenia 25%
Typ podświetlacza W-LED
Kształt ekranu Płaski
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,6 cm
Technologia wyświetlacza LCD
Typ HD Full HD
Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozmiar plamki 0,275 x 0,275 mm
DDC/CI Tak
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,7 cm
Ekran sRGB Tak
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,5 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Twardość powierzchni 3H
Ekran matowy Tak
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Ekran dotykowy Nie
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Gęstość pikseli 93 ppi
Wbudowane głośniki Tak
Ilość głośników 2
Wbudowana kamera/aparat Nie
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Kensington Lock Tak
OSD Tak
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Interfejs do montażu panelu 100 x 100
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Nie
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Liczba języków OSD 20
Standard VESA Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Wersja HDCP 1.4
HDMI Tak
Wejście audio dla PC Tak
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 1.4
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wbudowany USB hub Nie
HDCP Tak
Wyjście audio Tak
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage
Tryb łatwego czytania Tak
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Certyfikaty CB; CE Mark; EAC; FCC; ICES-003; TUV Ergo; TUV/GS
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 30000 h
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1742925
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CB
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) TUV
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Szerokość 125mm
Długość 395mm
Wysokość 610mm
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
Mac OS X Windows 11/10/8.1/8
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"