MONITOR PHILIPS LED 23,8" 241V8AW/00
Symbol: 241V8AW/00
419.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kolor produktu Biały
Pozycjonowanie na rynku Dom
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
Pobór mocy 21,64 W
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Typ zasilacza Wewnętrzny
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Szerokość (bez podstawy) 540 mm
Głębokość (bez podstawy) 51 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 540 mm
Waga (bez podstawy) 2,49 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 416 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Wysokość (bez podstawy) 322 mm
Waga (z podstawą) 2,87 kg
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Synchronizacja komponentowego wideo Sync-on-green (SOG)
NVIDIA G-SYNC Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
AMD FreeSync Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
System operacyjny Mac OS X Windows 11/10/8.1/8
Głębokość opakowania 121 mm
Szerokość opakowania 608 mm
Wysokość opakowania 415 mm
Waga wraz z opakowaniem 4,22 kg
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa dołączona Tak
Standard gamy kolorów sRGB
Przekątna ekranu 23,8"
Ekran dotykowy Nie
DDC/CI Tak
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Typ matrycy IPS
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Zasięg skanowania (długość) 48 - 75 Hz
Ekran matowy Tak
Gęstość pikseli 93 ppi
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Rozmiar plamki 0,275 x 0,275 mm
Kąt widzenia w poziomie 178°
Sync-on-green (SOG) Tak
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,7 cm
Ekran sRGB Tak
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Technologia wyświetlacza LCD
Typ HD Full HD
Kształt ekranu Płaski
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,6 cm
Typ podświetlacza W-LED
Natywna proporcja obrazu 16:9
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,5 cm
Wskaźnik zamglenia 25%
Twardość powierzchni 3H
Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Wbudowana kamera/aparat Nie
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Liczba języków OSD 20
Regulacja wysokości Nie
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Kensington Lock Tak
Regulacja pochylenia Tak
Standard VESA Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
OSD Tak
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Ilość portów HDMI 1
HDMI Tak
Wbudowany USB hub Nie
HDCP Tak
Wersja HDMI 1.4
Wersja HDCP 1.4
Wyjście audio Tak
Wejście audio dla PC Tak
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 30000 h
Tryb łatwego czytania Tak
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Certyfikaty CB; CE Mark; EAC; FCC; ICES-003; TUV Ergo; TUV/GS
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1742925
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CB
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) TUV
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Szerokość 125mm
Długość 395mm
Wysokość 610mm
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
Mac OS X Windows 11/10/8.1/8
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"