-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MONITOR AOC LED 23,8" 24P3CW
Symbol:
24P3CW
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4038986140812 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 14,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 520,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 540 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 343,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,41 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 50,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,56 kg |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Szerokość opakowania | 613 mm |
| Wysokość opakowania | 519 mm |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 85 kHz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 120,9% |
| Pokrycie Adobe RGB | 103% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Megapiksele | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Standard VESA | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Obracany | 180 - 180° |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość wyjść DisplayPort | 1 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 30000 h |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kompatybilność | VESA-P2 |
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Product post-consumer recycled plastic | 85% |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 169mm |
| Długość | 531mm |
| Wysokość | 620mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR
1097 JB AMSTERDAM
Netherlands
+49306869097
www.aoc.com/support
