-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MONITOR AOC LED 23,8" 24G2SPAE/BK 165Hz (OUTLET)
Symbol:
24G2SPAE/BK
Produkt rozpakowywany, po prezentacji. Brak widocznych śladów użytkowania. Monitor sprawny z kompletem wyposażenia. Uszkodzone opakowanie.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4038986140553 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny/Czerwony |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor nóżek | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy | 22 W |
| Wysokość (bez podstawy) | 322,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,75 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 47,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 421 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 227,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 165 Hz |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,65 kg |
| Szerokość opakowania | 605 mm |
| Wysokość opakowania | 492 mm |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 125% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Ekran matowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Licznik FPS | Tak |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Pokrętło | Tak |
| Kontrola cieni | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Certyfikaty | REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC,Microsoft WHQL |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1237350 |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 601mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami.
• Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych.
Dane producenta
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR
1097 JB AMSTERDAM
Netherlands
+49306869097
www.aoc.com/support
