-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MONITOR 19" HIKVISION DS-D5019QE-B
Symbol:
0
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6954273690045 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 574344 |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 11 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 20 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 275 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 445,6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ matrycy | TFT |
| Rozmiar plamki | 0,3 x 0,3 mm |
| Typ HD | WXGA |
| Kąt widzenia w poziomie | 90° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 200 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 600:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Przekątna ekranu | 18,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 65° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szerokość | 495mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 100mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1366 x 768 px
Przekątna ekranu:
18,5"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
