-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MODECOM VOLCANO MC-899 PROMETHEUS BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM
Symbol:
S-MC-899-PROMETHEUS-200
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903560980025 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 38 dB |
| Czułość słuchawek | 119 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 240mm |
Dane producenta
MODECOM POLSKA Sp. z o.o.
Puławska
02-715 Warszawa
Poland
www.modecom.com/kontakt
