-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MITSU ZASILACZ 20V 2.25A (4.0X1.7) - LENOVO
Symbol:
5ZM035
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902687188741 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 2.25 A |
| Pojemność | 45 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 88 x 36 x 26 mm |
| Szerokość | 128mm |
| Długość | 182mm |
| Wysokość | 57mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Dane producenta
ICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
RADOSNA 8
55-080 MOKRONOS GÓRNY
Poland
48713634871
BIURO@ICO.NET.PL
