-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MINIX 4-PACK 7 CM - NARUTO SHIPPUDEN
Symbol:
14811
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8436605114811 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Figurka kolekcjonerska |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Zalecany wiek | 14 lat+ |
| Ilość elementów | 4 |
| Postacie | Sakura |
| Postacie | Kakashi |
| Postacie | Itachi |
| Postacie | Naruto |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 140mm |
