-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MIKROFON DEFENDER GLOW GMC 400 RGB STREAMING
Symbol:
64640
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4745090821314 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Mikrofon do komputera |
| Impedancja | 2,2 Ω |
| Format złącza USB | USB-A (FAT32/NTFS) |
| Zakres częstotliwości | 30 - 18000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 36 dB |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 180mm |
Dane producenta
DEFENDER TECHNOLOGY OÜ
Betooni 11
13816 Tallinn
Estonia
info@defender-global.com
