-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
METZ CONNECT 130910-Z wtyczka RJ-45 Metaliczny
Symbol:
130910-Z
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4251122192708 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Standard kabla | Cat6a |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Złącze(a) | RJ-45 |
| Ilość sztuk | 12 |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 182mm |
| Wysokość | 77mm |
