-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
METABO.WKRĘTARKA BS 18 L BL CARCASS /BULK
Symbol:
3751278
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4007430302199 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Śrubokręt |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| ASIN | B01GFQTQXE |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 200mm |
