MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-16GVGB G.SKILL
Symbol: F4-3200C16D-16GVGB
897.00
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Kolor produktu Czarny
Rodzaj chłodzenia Radiator
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Napięcie pamięci 1.3
Napięcie pamięci 1.2 V
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 16 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci RAM DDR4
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Opóźnienie CAS 16
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Wysokość produktu 42 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 220mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.