-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MANHATTAN kompakter 1080p HDMI over Ethernet Extender Kit
Symbol:
207539
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0766623207539 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Wersja HDCP | 1.3 |
| HDCP | Tak |
| Maksymalny dystans transferu | 60 m |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga produktu | 34 g |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 240mm |
Dane producenta
IC INTRACOM Vertriebs GmbH
Lohbacher Str 7
58553 Halver
Germany
4823537007300
info@ic-intracom.com
