-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MAKITA WIERTARKA-WKRĘTARKA 18V 73/40Nm DDF489Z
Symbol:
DDF489Z
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0088381775700 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Deep discharge |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Śrubokręt |
| Wbudowane światło | Tak |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Średnica uchwytu | 1/2" |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Głębokość produktu | 174 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Błąd poziomu wibracji (wiercenie w betonie) | 1,5 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 77 dB |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3,8 cm |
| Maksymalny moment obrotowy | 73 N·m |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Minimalna szerokość szczęk | 1,5 mm |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1800 RPM |
| Ustawienia obrotów | 21 |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 550 RPM |
| Moment obrotowy (min.) | 40 N·m |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 200mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontuj urządzenia - wewnętrzne akumulatory mogą zawierać substancje szkodliwe.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokiej temperatury lub bezpośredniego płomienia.
