-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MAKITA PIŁA TARCZOWA 270x30x24z MAKFORCE DREWNO
Symbol:
B-32172
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 088381420983 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Średnica tarczy | 27 cm |
| Rozmiar dyszy | 3 cm |
| Liczba zębów | 24 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 318mm |
| Długość | 223mm |
| Wysokość | 15mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Upewnić się, że produkt jest odpowiednio zamocowany przed użyciem.
• Używać ochrony oczu i rąk podczas pracy z produktem.
