-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MAKITA OSŁONA Z ODSYSACZEM DO SZLIFIERKI 230mm
Symbol:
198440-5
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0088381487368 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Makita |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Model | Osłona odkurzacza |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 428mm |
| Długość | 277mm |
| Wysokość | 140mm |
