-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
MAKITA MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA 2500W 150BAR 500l/h HW151
Symbol:
HW151
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002829765012 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Wyprostowany |
| Długość kabla | 5 m |
| Długość przewodu | 10 m |
| Pobór mocy | 2500 W |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 880 mm |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 26,9 kg |
| Tempo maksymalnego przepływu | 498 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 140 bar |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 50 °C |
| Maksymalne ciśnienie | 150 bar |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 700mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.
