-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lunch box 2 części Gefu Companion G-12795
Symbol:
G-12795
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006664127950 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Model | Pudełko |
| Układ | Prostokątny |
| Pojemność | 700 ml |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Materiały | Silikon |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Ilość komór | 2 |
| Waga produktu | 370 g |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Długość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Ilość pojemników do przechowywania żywności | 1 szt. |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 80mm |
