-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lokówka BABYLISS ADVANCED BAB2472TDE tytanowo-diamentowa
Symbol:
BAB2472TDE
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3030050134643 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 7 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Średnica rurki | 1,9 cm |
| Temperatura (min) | 135 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Technologia | Ciepły |
| Liczba ustawień temperatury | 30 |
| Model | Lokówka |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Wysokość opakowania | 123 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,14 kg |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Automatyczne wyłączanie po | 72 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Waga netto palety | 117,6 kg |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Wysokość palety netto | 182,2 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Produktów na palecie | 294 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,86 kg |
| Wysokość brutto palety | 196,6 cm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 27495 cm³ |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 73030050134642 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 235 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 73030050134642 |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produkty na warstwę palety | 42 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 336,1 kg |
| Szerokość | 76mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 432mm |
Dane producenta
Babylis
Skwer Wyszyńskiego 5
01-015 Warszawa
Poland
605888818
bok@babyliss.com
