-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lokalizator aktywności Fitbit Charge 6 z silikonowym uendelighedsband, obsydian, Bluetooth, NFC, 37.64 g
Symbol:
455619
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840353901025 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci sum dziennych | 30 dni |
| GPS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Stoper | Tak |
| Pojemność pamięci | 7 dni |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Aktywnych minut | Tak |
| Silnik wibracyjny | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Godziny przespane | Nie |
| Jedzenie i picie | Nie |
| Typ czujnika tętna | Optyczny |
| Jakość snu | Tak |
| Data | Tak |
| Pedometr | Nie |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Układ | Prostokąt |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wodoodporny do | 50 m |
| Rodzaj urządzenia | Opaska do monitorowania aktywności |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło, Żywica |
| Kolor paska | Czarny |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Rozmiar opaski | S/L |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Wodoodporność | Tak |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Rozmiar nadgarstka | 140 - 220 mm |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Akumulatorek | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Żywotność baterii | 7 dni |
| Głębokość produktu | 38,6 mm |
| Szerokość produktu | 18,5 mm |
| Grubość | 1,17 cm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba opasek w zestawie | 2 |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 45mm |
