-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech Zone Vibe Wireless MS
Symbol:
981-001157
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206103375 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 169,7 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Waga produktu | 185 g |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Wymiary podkładki pod ucho (SxGxW) | 75,4 x 19,3 x 98,6 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Liczba zapamiętanych sparowanych urządzeń | 2 |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Reject call |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 8 |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| BeamForming | Tak |
| Zoptymalizowany dla | Microsoft Teams |
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Szerokość opakowania | 82 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 365 g |
| Wysokość opakowania | 198 mm |
| Pokrowiec | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Pasmo przenoszenia (tryb rozmowy) | 100 - 8000 Hz |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
| Czas rozmowy | 18 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Pojemność baterii | 240 mAh |
| Czas ładowania | 2 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 237 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 362 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,99 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 206 mm |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 45 Ω |
| Czułość słuchawek | 118 dB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Post-Consumer Recycled Plastic |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CarbonNeutral |
| Szerokość | 87mm |
| Długość | 196mm |
| Wysokość | 220mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
