-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech Rally Ultra-HD ConferenceCam system wideokonferencyjny 16 os. Przewodowa sieć LAN System wideokonferencji grupowych
Symbol:
960-001224
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5415247211662 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Teleobecność | Nie |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Wymiary mikrofonu (szer. x wys. x głęb.) | 102 x 102 x 21 mm |
| Wymiary kamery (SxGxW) | 152 x 152 x 182,5 mm |
| Wymiary produktu | 449 x 80 x 103 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość przesuwania | 70 °/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 50° |
| Zakres przesuwania | -90 - 90° |
| PTZ | Tak |
| Szybkość pochylenia | 70 °/s |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Liczba osób | 16 os. |
| Wysokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,2 kg |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB-B |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Zintegrowany aparat fotograficzny | Tak |
| Zewnętrzny moduł interfejsu w zestawie | Tak |
| Długość kabla HDMI | 2 m |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośnik | Tak |
| Długość kabla sieciowego | 5 m |
| Zawartość opakowania | Logitech Rally Kamera Rally Koncentrator wyświetlacza Rally Koncentrator stołowy Rally Głośnik Rally (1 szt.) Panel mikrofonowy Rally (1 szt.) Pilot USB typu C do USB typu C USB typu A do USB typu B Kabel Ethernet CAT6A HDMI typu A (2 szt.) Kabel zasilania (2 szt.) Zasilacz (2 szt.) Dokumentacja Logitech Rally Plus Kamera Rally Koncentrator wyświetlacza Rally Koncentrator stołowy Rally Głośnik Rally (2 szt.) Panel mikrofonowy Rally (2 szt.) Pilot USB typu C do USB typu C USB typu A do USB typu B Kabel Ethernet CAT6A HDMI typu A (2 szt.) Kabel zasilania (2 szt.) Zasilacz (2 szt.) Dokumentacja |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Zakres częstotliwości | 300 - 10000 Hz |
| Obszar dobioru mikrofonu | 4,5 m |
| Częstotliwość próbkowania | 0 - 48 kHz |
| Poziom wyjściowy | 95/100 dB |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Pojemność baterii | 0,675 Wh |
| Cyfrowy zoom | 15x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 90° |
| Liczba presetów kamer | 3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 227 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 722 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 417 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,3 kg |
| Obsługiwane tryby wideo | 900p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Kolor mikrofonu | Czarny |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 95 dB |
| Czułość mikrofonu | -27 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 90 - 16000 Hz |
| Liczba matryc mikrofonowych | 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
