-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech Rally Ultra-HD ConferenceCam system videokonferencyjny 10 os. Przewodowa sieć LAN System wideokonferencji grupowych
Symbol:
960-001218
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206079519 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Teleobecność | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Wymiary kamery (SxGxW) | 152 x 152 x 182,5 mm |
| Wymiary mikrofonu (szer. x wys. x głęb.) | 102 x 102 x 21 mm |
| Wymiary produktu | 449 x 80 x 103 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| PTZ | Tak |
| Prędkość przesuwania | 70 °/s |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 50° |
| Szybkość pochylenia | 70 °/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres przesuwania | -90 - 90° |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Liczba osób | 10 os. |
| Głębokość opakowania | 700 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,53 kg |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB-B |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Zintegrowany aparat fotograficzny | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wbudowane głośnik | Tak |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Długość kabla sieciowego | 5 m |
| Zewnętrzny moduł interfejsu w zestawie | Tak |
| Długość kabla HDMI | 2 m |
| Zawartość opakowania | Logitech Rally Kamera Rally Koncentrator wyświetlacza Rally Koncentrator stołowy Rally Głośnik Rally (1 szt.) Panel mikrofonowy Rally (1 szt.) Pilot USB typu C do USB typu C USB typu A do USB typu B Kabel Ethernet CAT6A HDMI typu A (2 szt.) Kabel zasilania (2 szt.) Zasilacz (2 szt.) Dokumentacja Logitech Rally Plus Kamera Rally Koncentrator wyświetlacza Rally Koncentrator stołowy Rally Głośnik Rally (2 szt.) Panel mikrofonowy Rally (2 szt.) Pilot USB typu C do USB typu C USB typu A do USB typu B Kabel Ethernet CAT6A HDMI typu A (2 szt.) Kabel zasilania (2 szt.) Zasilacz (2 szt.) Dokumentacja |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Zakres częstotliwości | 300 - 10000 Hz |
| Poziom wyjściowy | 95/100 dB |
| Częstotliwość próbkowania | 0 - 48 kHz |
| Kancelacja echa | Tak |
| Obszar dobioru mikrofonu | 4,5 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wejście liniowe | Tak |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 2 |
| Pojemność baterii | 0,675 Wh |
| Cyfrowy zoom | 15x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Liczba presetów kamer | 3 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,3 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 726 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 345 mm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Obsługiwane tryby wideo | 900p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 90 - 16000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 95 dB |
| Czułość mikrofonu | -27 dB |
| Kolor mikrofonu | Czarny |
| Liczba matryc mikrofonowych | 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Ilość portów wyjściowych interfejsu HDMI | 2 |
| Ilość portów wejściowych interfejsu HDMI | 2 |
| Szerokość | 700mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 220mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością.
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
