-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech MX Keys S QWERTZ German
Symbol:
920-011565
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206112094 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | LED |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Liczba baterii (klawiatura) | 1 |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Waga klawiatury | 810 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Minimalne wymagania systemowe | Co jest potrzebne: Technologia Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 lub nowszy macOS 10.15 lub nowszy Linux (3) ChromeOS (3) iPadOS 14 lub nowszy (3) AndroidTM 8.0 lub nowszy (3) Odbiornik USB Logi Bolt Wymagany dostępny port USB Brak zgodności z innymi odbiornikami USB firmy Logitech. (3) Podstawowe funkcje urządzenia będą obsługiwane bez oprogramowania przeznaczonego do systemu operacyjnego innego niż Windows lub macOS |
| Szerokość opakowania | 147,5 mm |
| Wysokość opakowania | 39,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | USB Type-A - USB Type-C |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Zawartość opakowania | Klawiatura MX Keys S Odbiornik USB Logi Bolt Kabel do ładowania USB-C (USB-A do USB-C) Dokumentacja produktu |
| Dołączona myszka | Nie |
| Oprogramowanie do pobrania | Logi Options+ |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 900 g |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 26% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CarbonNeutral |
| Szerokość | 151mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 453mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
