-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech MX Keys S Advanced Wireless Illuminated Keyboard - CZ/SK - GRAPHITE
Symbol:
920-011590
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206112193 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Diody LED | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Materiały | Aluminium |
| Typ podświetlacza | LED |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Liczba baterii (klawiatura) | 1 |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Waga klawiatury | 810 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Minimalne wymagania systemowe | Co jest potrzebne: Technologia Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 lub nowszy macOS 10.15 lub nowszy Linux (3) ChromeOS (3) iPadOS 14 lub nowszy (3) AndroidTM 8.0 lub nowszy (3) Odbiornik USB Logi Bolt Wymagany dostępny port USB Brak zgodności z innymi odbiornikami USB firmy Logitech. (3) Podstawowe funkcje urządzenia będą obsługiwane bez oprogramowania przeznaczonego do systemu operacyjnego innego niż Windows lub macOS |
| Szerokość opakowania | 147,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Wysokość opakowania | 39,5 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Przewody | USB Type-A - USB Type-C |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Zawartość opakowania | Klawiatura MX Keys S Odbiornik USB Logi Bolt Kabel do ładowania USB-C (USB-A do USB-C) Dokumentacja produktu |
| Dołączona myszka | Nie |
| Oprogramowanie do pobrania | Logi Options+ |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Język klawiatury | Czeski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 900 g |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 26% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CarbonNeutral |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 42mm |
| Wysokość | 150mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
