-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech G G740
Symbol:
943-000806
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206104372 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Grubość | 5 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Materiały | Guma |
| Materiał powierzchni | Tkanina |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rozmiar | L |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość opakowania | 414 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 598 g |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zawartość opakowania | Podkładka pod mysz |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 203 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 203 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,8 kg |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 415mm |
| Wysokość | 90mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
