-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech Conferencesystem Rally Plus Kit Video
Symbol:
960-001224
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206079526 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Teleobecność | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Wymiary kamery (SxGxW) | 152 x 152 x 182,5 mm |
| Wymiary produktu | 449 x 80 x 103 mm |
| Wymiary mikrofonu (szer. x wys. x głęb.) | 102 x 102 x 21 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 50° |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Bluetooth | Tak |
| Zakres przesuwania | -90 - 90° |
| Prędkość przesuwania | 70 °/s |
| PTZ | Tak |
| Szybkość pochylenia | 70 °/s |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Liczba osób | 16 os. |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,2 kg |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 690 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB-B |
| Długość kabla sieciowego | 5 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Długość kabla HDMI | 2 m |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zintegrowany aparat fotograficzny | Tak |
| Wbudowane głośnik | Tak |
| Zewnętrzny moduł interfejsu w zestawie | Tak |
| Zawartość opakowania | Logitech Rally Kamera Rally Koncentrator wyświetlacza Rally Koncentrator stołowy Rally Głośnik Rally (1 szt.) Panel mikrofonowy Rally (1 szt.) Pilot USB typu C do USB typu C USB typu A do USB typu B Kabel Ethernet CAT6A HDMI typu A (2 szt.) Kabel zasilania (2 szt.) Zasilacz (2 szt.) Dokumentacja Logitech Rally Plus Kamera Rally Koncentrator wyświetlacza Rally Koncentrator stołowy Rally Głośnik Rally (2 szt.) Panel mikrofonowy Rally (2 szt.) Pilot USB typu C do USB typu C USB typu A do USB typu B Kabel Ethernet CAT6A HDMI typu A (2 szt.) Kabel zasilania (2 szt.) Zasilacz (2 szt.) Dokumentacja |
| Poziom wyjściowy | 95/100 dB |
| Częstotliwość próbkowania | 0 - 48 kHz |
| Kancelacja echa | Tak |
| Zakres częstotliwości | 300 - 10000 Hz |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obszar dobioru mikrofonu | 4,5 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Pojemność baterii | 0,675 Wh |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowy zoom | 15x |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Liczba presetów kamer | 3 |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 90° |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 227 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 417 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,3 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 722 mm |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Obsługiwane tryby wideo | 900p |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 90 - 16000 Hz |
| Liczba matryc mikrofonowych | 2 |
| Czułość mikrofonu | -27 dB |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 95 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Kolor mikrofonu | Czarny |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość | 710mm |
| Długość | 224mm |
| Wysokość | 407mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością.
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
